Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
(-1) İŞARETLİ SEFERLER SABANCI ÜNİVERSİTESİ İLE KURTKÖY METRO ARASINDA ÇALIŞIR.
(E) ESKI ANKARA CAD. DURAĞINDAN BAŞLAR.
Tek yön sefer süresi: 66 dk
Hat Tipi : BESLEME
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ