Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
A İŞARETLİ SAATLERDE ADLİYECİLER SİTESİNDEN BAŞLAR
A İŞARETLİ SAATLERDE ADLİYECİLER SİTESİ - YENİKAPI GÜZERGAHINDA HİZMET VERİR.
Tek yön sefer süresi: 42 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ