76 veya Yıldız Durağı gibi…
Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
S İŞARETLİ SAATLERDE SİTELER ÜST GEÇİTTEN GEÇMEZ.
Tek yön sefer süresi: 110 dk
Hat Tipi : ÇİFT KATLI
Tarife Bilgisi : 2 TAM BİLETLİ