Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
HATTIMIZ RİNG OLARAK HİZMET VERİR.
M İŞARETLİ SEFERLER ISPARTAKULLE MECİDİYEKÖY GÜZERGAHINDA HİZMET VERİR.
B İŞARETLİ SAATLERDE EKSPRES OLARAK HİZMET VERİR.
Tek yön sefer süresi: 84 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ