Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
TÜM SEFERLERİNDE ÇİMENTEPE HARAMİDERE ÇALIŞIR.
B İŞARETLİ SAATLERDE AREL ÜNİVERSİTESİ-TÜYAP GÜZERGAHINDA HİZMET VERİR.
N İŞARETLI SAATLERDE NEJAT UYGUR KÜLTÜR MERKEZI - TÜYAP ARASINDA HIZMET VERIR.
A İŞARETLİ SAATLERDE TEPEKENT SONDURAK-İ.Ü AVCILAR KAMPÜSÜ GÜZERGAHINDA HİZMET VERİR.
X İŞARETLİ SAATLERDE TÜYAP'TAN SONRA BÜYÜKÇEKMECE YENİ MEZARLIK DURAĞINA GİRMEZ.
Tek yön sefer süresi: 68 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ