Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
HATTIMIZ HAFTA IÇI 09:00'A KADAR HACIOSMAN METRO'DAN RİNG OLARAK HİZMET VERİR.
PAZAR GÜNÜ ATATÜRK BULVARINDAN ÇALIŞIR
M İŞARETLİ SAATDE DEREBOYU CADDESİNDEN MECİDİYEKÖY'E GİDER.
Tek yön sefer süresi: 55 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ