Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
C İŞARETLİ SEFERLER RİVA-MERAL CELAL ARAS SPOR LİSESİNDEN BAŞLAR.
S IŞARETLI SEFERLER SANCAKTAR CADDESINDEN GIDER.
B İŞARETLİ SEFERLER ZERZEVAT YOLUNDAN GİDER
C İŞARETLİ SEFERLER CEVİZLİDERE KUNDURA FABRİKASI RİNG ÇALIŞIR
C İŞARETLİ SEFERLER CUMHURİYETKÖY'E GİDER
Tek yön sefer süresi: 51 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ