Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
(-1) İŞARETLİ SEFER MİNİBÜS YOLU İLE ÇALIŞIR
(-3) İŞARETLİ SEFERLER DENİZ HARP OKULUNA UĞRAMAZ.
(-2) İŞARETLİ SEFERLER PENDİK SAHİL PERONLARDAN HAREKET EDER.
Tek yön sefer süresi: 68 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ