Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
ÇİFTEÇINARLAR'DAN (15:00-21:00) ARASI KALKAN OTOLAR BUYAKAYA GİRMEZ.
(-1) İŞARETLİ SAAT'LERDE YENİ MAHALLEDEN GİDER.
C İŞARETLİ SEFERLER TAŞOCAKLARI 'DAN KALKAR, Y.MAHALLE GÜZERGAHI İLE GİDER.
Y İŞARETLİ SEFER ŞEHİT MURAT AKDEMİR DURAĞINDAN BAŞLAR, YENİ MAHALLE GÜZERGAHINDAN GİDER.
H İŞARETLİ SEFER ŞEHİT MURAT AKDEMİR DURAĞINDAN BAŞLAR, HEKİMBAŞI GÜZERGAHINDAN GİDER.
Tek yön sefer süresi: 64 dk
Hat Tipi : NORMAL
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ